آخرین اخبار : 

جهاد کشاورزی متولی پایداری تولید در بخش کشاورزی است

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین :
جهاد کشاورزی متولی پایداری تولید در بخش کشاورزی است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت : جهاد کشاورزی متولی پایداری تولید در بخش کشاورزی است .به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین مهندس فاطمه خمسه در دیدار با اعضای اندیشکده کشاورزی و منابع طبیعی و بسیج اساتید دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین با بیان این مطلب افزود : تمام تلاش جهاد کشاورزی به عنوان متولی تولید بر این است که با پایداری تولید در جهت کمک به امنیت غذایی گام بردارد.
وی اظهار داشت : طی دو یا سه سال گذشته با وجود مشکلات آب و سایر موارد تلاش شد تا پایداری تولید حفظ شود.خمسه اضافه کرد : این موفقیت جز با همکاری بهره برداران و محققین بخش کشاورزی امکانپذیر نبود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در ادامه با بیان اینکه در بحث تولید گندم و دانه های روغنی طی چند سال گذشته اقدامات خوبی در استان انجام شده گفت : با تکیه بر اقتصاد کشاورزی و توجه به این بخش می توان تحریم دشمنان راخنثی کرد .خمسه خاطر نشان کرد : دراستان ستاد احیاءدشت قزوین شکل گرفته و تمام موارد مربوط به این دشت حاصلخیز برای احیای مجدد ان مد نظر قرار دارد .
این مقام مسئول گفت : جهاد کشاورزی با دارا بودن محققین بخش کشاورزی و همکاری بخش ترویج و تحقیقات و اجرای طرح های خوبی اجرا کرده است.وی خاطر نشان ساخت : امروز محققین و مروجین بخش کشاورزی با ارتباط دوسویه و همکاری در راستای توسعه بیشتر بخش گام برمی دارند که باید حمایت شوند.
ی اضافه کرد : اندیشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشکاه بین الملی امام خمینی (ره) نیز می تواند با بهره گیری از ایده و تفکر افراد و کارشناسان در راستای پیشرفت بخش کشاورزی به ما کمک نماید.وی بر لزوم اهمیت همکاری و ارتباط دو سویه بین جهاد کشاورزی و اندیشکده کشاورزی و منابع طبیعی در جهت توسعه بخش کشاورزی تاکید کرد .
رییس دانشکده کشاورزی ومنابع طبیعی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین هم در این جلسه گفت : اندیشکده کشاورزی پل ارتباطی بین پژوهش و اجرا است .
دکتر جعفر احمدی افزود: ارتباط دانشگاه با بخش کشاورزی رونق بخش را بدنبال خواهد داشت .وی افزود : در حال حاضر ۱۵ اندیشکده کشاورری و منابع طبیعی در کشور تشکیل شده است .
گفتنی است ؛ در این جلسه نجاتی رییس کانون بسیج اساتید دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین هم گزارش از همکاری بسیج اساتید با بخش اجرا ارایه کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *