آخرین اخبار : 

پرداخت تسهیلات برای ساخت مسکن در بافت فرسوده در استان قزوین آغاز شد

پرداخت تسهیلات با شرایط جدید برای ساخت مسکن در بافت فرسوده در استان قزوین آغاز شد.
مدیر عامل شرکت عمران و مسکن سازان استان قزوین با بیان مطلب فوق افزود: متقاضیان استفاده از این تسهیلات که ملک آنها در محدوده بافت مصوب شهرهای استان قرارگرفته می توانند با مراجعه به این شرکت نسبت به ثبت نام جهت معرفی به بانک و دریافت تسهیلات اقدام نمایند.
به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین،مهدیه سادات میرناصری با اعلام این خبر گفت: متقاضیان استفاده از این تسهیلات می توانند جهت آگاهی از واقع شدن ملک خود در محدوده بافت فرسوده به شهرداریهای مناطق خود مراجعه و پس از اطمینان از واقع بودن ملک خود در این محدوده نسبت به اخذ پروانه ساخت اقدام نمایند.
وی افزود: پس از انجام عملیات ثبت نام توسط این شرکت متقاضیان از طریق اداره کل راه و شهرسازی به بانک مسکن (بانک عامل) جهت اخذ این تسهیلات معرفی خواهند شد.
میرناصری خاطر نشان کرد: برای دوران مشارکت در ساخت سازنده مبلغ 400 میلیون ریال تسهیلات با نرخ 9 درصد دریافت خواهد کرد و پس از پایان این دوره 50 درصد این مبلغ قابل فروش اقساطی و انتقال به خریداران و استفاده کنندگان این تسهیلات با نرخ 18 در صد خواهد بود.
مدیر عامل شرکت عمران و مسکن سازان استان قزوین در ادامه گفت: در سال گذشته 55 متقاضی برای ساخت 231 واحد مسکونی در بافت فرسوده برای اخذ تسهیلات که از طریق این شرکت اقدام به ثبت نام کرده بودند به بانک عامل معرفی شدندکه از این تعداد متقاضی 49 نفر برای ساخت 184 واحد مسکونی موفق به عقد قرارداد دریافت تسهیلاتی به ارزش 73 میلیارد ریال با بانک عامل شده اند و مابقی متقاضیان نیز در حال طی مراحل اداری جهت دریافت این تسهیلات می باشند.
وی در پایان افزود: متقاضیان ساخت مسکن در بافت فرسوده برای اطلاع از شرایط و نحوه پرداخت این تسهیلات می توانند به سایت اطلاع رسانی این شرکت به نشانیwww.maskansazan_qazvin.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 33230014 سامانه اطلاع رسانی ما تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *