آخرین اخبار : 

82 درصد مصوبه هیات دولت در استان قزوین محقق شد

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی استانداری قزوین :
82 درصد مصوبه هیات دولت برای تجهیز سیستم های نوین آبیاری در استان قزوین محقق شد

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی استانداری قزوین گفت : تاکنون ۸۲ درصد از مصوبه هیات دولت برای اجرای سیستمهای نوین آبیاری در استان قزوین اجرا شده است .
به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین منوچهر حبیبی در جلسه ستاد هماهنگی طرح توسعه سامانه های نوین آبیاری که با حضور مهندس فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و اعضا برگزار شد با اعلام این مطلب افزود : انشاله در سفر رییس جمهور به استان قزوین ، کل مصوبه را به اتمام برسانیم .
وی اظهار داشت : در سفر دوم رییس جمهوری مصوب شد که ۲۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی استان به سامانه نوین آبیاری تجهیز شود که با توجه به مشکلات اقتصادی و کمبود اتصالات با کندی مواجه شد که با تلاش جهاد کشاوررزی روند اجرای طرح ابیاری نوین در استان افزایش چشمگیری داشته است .
حبیبی خاطر نشان ساخت : برای امسال نیز ۱۰ هزار هکتار سامانه نوین آبیاری در استان هدف گذاری می شود تا بتوان به اهداف دست یافت .معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی استانداری قزوین نیز با اشاره به اینکه ؛ در حوزه کشاورزی مدیریت منابع اب باید لحاظ شود گفت : برای رسیدن به این مهم ؛ بایستی به سمت اجرای روش های نوین آبیاری در اراضی کشاورزی شد .
وی یاد آور شد : در سال گذشته کار با حساب و کتابی در زمینه اجرای سامانه های نوین ابیاری انجام شده است .حبیبی یاد آور شد : در اولویت قرار دادن طرح های که با مشارکت و خود یاری متقاضیان همراه است ، کار بسیار و خوبی است و بایدهمین رویه را در پیش گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *