آخرین اخبار : 

افزایش ۴۰ درصدی سرانه ورزشی شهر در دوره پنجم شورای اسلامی شهر قزوین

حکمت اله داودی، رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در مراسم پیاده روی خانوادگی در بوستان ملی باراجین گفت: اعضای شورای اسلامی شهر در این دوره توجه ویژه ای به مسائل اجتماعی و موضوعات فرهنگی و ورزشی دارند و ۴۰ درصد سرانه ورزشی شهر در این دوره افزایش داشته است.
به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ داودی با بیان اینکه توسعه فضاهای ورزشی و حمل و نقل پاک برای تقویت نشاط اجتماعی در اولویت برنامه شهرداری و شورای اسلامی شهر است، افزود: ایجاد مسیرهای دوچرخه سواری، توسعه فضاهای پیاده راه و افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی از دیگر برنامه‌های شورا و شهرداری قزوین در دوره جدید است.
وی با بیان اینکه استقبال خوب مردم از فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی موجب تقویت روحیه شادابی در جامعه خواهد شد، تصریح کرد: تلاش مدیریت شهری قزوين افزایش مشارکت مردم در فعالیت های اجتماعی بوده و توسعه زیرساخت های انسان محور از جمله اقدامات در این راستا است.
داودی معرفی قزوین در سطح ملی و بین‌المللی را از اولویت های شورا و شهرداری خواند و گفت: با این اقدام زمینه جذب گردشگر مهیا شده است و شاهد حضور گردشگران در شهر قزوین هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *