آخرین اخبار : 

اعلام حمایت شورای مسئولان قضایی استان قزوین از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

شورای مسئولان قضایی استان قزوین در پیامی ضمن محکوم کردن اقدام اخیر رییس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران، حمایت خود را از این نهاد انقلابی اعلام داشتند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، شورای مسئولان قضایی استان قزوین در پیامی اقدام اخیر رییس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم و حمایت خود را از این نهاد اعلام داشتند. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگ نظام و انقلاب اسلامی است و جزء جدایی‌ناپذیر پیکره ملت ایران است که علاوه بر حفظ امنیت و مسائل دفاعی، در عرصه‌های دیگری همچون سازندگی، عمران، خدمت‌رسانی، مسائل فرهنگی، اجتماعی و هنری نقش‌آفرینی می‌کند که طی ۴۰ سال گذشته خدمات ارزشمندی در راستای حفظ و تقویت نظام و انقلاب اسلامی داشته و همانند سدی در برابر تهدیدات و خطرات دشمنان ایستاده است.
خدمات و زحمات پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان فرزندان این مرز و بوم آنچنان روشن و درخشان است که نیازی به توصیف ندارد، چنان که در حادثه سیل اخیر، به عنوان یک نمونه از ارادت و اخلاص پاسداران عزیز به مردم کشورمان، شاهد مجاهدت های خالصانه‌شان در خدمت رسانی به آسیب دیدگان بوده و هستیم.
اقدام بی شرمانه و مذبوحانه رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام سپاه مردمی پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی بار دیگر نشان داد حاکمان بی‌تدبیر کاخ سفید تا چه اندازه از واقعیت های منطقه دور بوده و در فضای توهم به سر می‌برند.
آمریکایی‌ها خوب می‌دانند که تصویب این طرح به منزوی شدن خودشان منجر خواهد شد و بدون شک این اقدام نسنجیده رییس جمهور آمریکا که خود پرونده‌ای سیاه و تاریک و عملکردی غیرقابل دفاع در حمایت از تروریسم در سراسر جهان دارد، خللی در عزم و اراده نیروهای جان برکف سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در ادامه خدمت‌گزاری به جامعه اسلامی و مقابله با توطئه‌های خصمانه آمریکا و استکبار جهانی به‌خصوص در منطقه خاورمیانه نخواهد داشت و نه تنها از میزان حمایت و پشتیبانی ملت و دولت ایران از این نهاد مردمی کم نکرده بلکه همه آنهایی که دل در گرو این کشور، نظام وانقلاب دارند خود را یک پاسدار می دانند و از این نهاد مقدس و ارزشمند دفاع و حمایت می نمایند.
شورای مسئولان قضایی استان قزوین ضمن محکوم کردن اقدام وقیحانه رئیس جمهور آمریکا، پشتیبانی و حمایت کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام و اطمینان داریم که این توطئه دشمنان نظام مقدم جمهوری اسلامی نیز به یاری خدای متعال و عنایت ولی عصر(عج) و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و پشتیبانی ملت ایران نقش برآب خواهد شد.
اعضای شورای مسئولان قضایی استان قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *