آخرین اخبار : 

كمپين “رفيق گلستان باشيم” در قزوين كليد خورد

مديركل كميته امداد استان قزوين گفت: در پي وقوع سيل در استان گلستان، كمپين “رفيق گلستان باشيم” به همت امدادگران در استان قزوين نيز آغاز شده كه با مشاركت مردم، به ياري هموطنان عزيزمان در گلستان خواهيم شتافت.

به گزارش سايت خبري كميته امداد؛ مجيد مومني با اشاره به به وقوع سیل در استان‌های شمالی، بيان كرد: در نقاط مختلف كشور شاهد جاري شدن سيلاب هستيم ولي بیشترین آسیب در این میان متوجه مردم استان گلستان شده است.وي ادامه داد: كميته امداد امام خميني (ره) با توجه به رسالت خويش در ياري رساندن به مردم نيازمند، كمپين “رفيق گلستان باشيم” را در كشور راه اندازي كرده است كه در استان قزوين نيز اين كمپين آغاز شده است.
مديركل كميته امداد استان قزوين عنوان كرد: کمیته امداد استان قزوين با مشارکت در کمپین سراسری “رفیق گلستان باشیم” آماده جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردم نیکوکار استان به هموطنان سیل‌زده در شمال کشور است.
وي تصريح كرد: مردم نیکوکار و نوع ‌دوست قزوين بر اساس منش و مرام خیرخواهانه خود آماده مشارکت در بازسازی منازل و تأمین لوازم ازدست‌رفته هم‌میهنان سیل‌زده خود هستند.
مومني افزود: اقشار مختلف مردم نيكوكار می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #99*028*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه، واریز مستقیم به شماره کارت2663- 0008-7070-6037 و مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دست هموطنان سیل‌زده برسانند.
وی اعلام كرد: کلیه مراکز نیکوکاری استان نیز آماده دریافت کمک‌های مردم عزیز نيكوكار هستند.
مديركل كميته امداد استان قزوين يادآورشد: اولویت اصلی کمپین “رفیق گلستان باشیم” جمع‌آوری کمک برای بازسازی منازل و همچنین تأمین لوازم ضروری زندگی سیل‌زدگان است از اين رو کمیته امداد استان قزوين آمادگی کامل برای جمع‌آوری و ارسال سریع کمک‌های کالایی و غیر نقدی مردم نیکوکار استان را دارد و از همه‌کسانی که امکان مشارکت در تأمین این اقلام را دارند درخواست می‌کنیم برای یاری هموطنان سیل‌زده به دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *