آخرین اخبار : 

یاد و نام شهدا را زنده نگه ‌داریم

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:
یاد و نام شهدا را زنده نگه ‌داریم

یاد و نام شهیدان را با غرس نهال در روز درختکاری و بزرگداشت شهدا زنده نگه می‌داریم و تلاش می‌کنیم که راه‌شان را ادامه دهیم.
به گزارش روابط عمومی بنیاد قزوین، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ی شهر قزوین در مراسم غرس نهال در بیت شهید حسن حسین‌پور گفت: به برکت خون شهدا مانند شهید حسن حسین‌پور است که امروز ما در امنیت و آرامش هستیم.
وی افزود: ما مدیون ایثارگری‌ها و رشادت‌های شهدا هستیم و بایستی راه و منش شهیدان را ادامه دهیم تا بتوانیم دین خود را نسبت به آنها ادا کنیم.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ی شهر قزوین گفت: یاد و نام شهیدان را با غرس نهال در روز درختکاری و بزرگداشت شهدا زنده نگه می‌داریم و تلاش می‌کنیم که راه‌شان را ادامه دهیم.
در ادامه این مراسم، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین گفت: کاشت نهال از اهمیت بسزایی برخوردارست و همه‌ی ما باید در انجام این مهم کوشا باشیم.
وی افزود: به مناسبت روز درختکاری و بزرگداشت شهدا، نهالی در منزل شهید حسین‌پور غرس می‌شود تا از ثمره‌ی آن خانواده این شهید بزرگوار استفاده کنند.
در ادامه مراسم یاد شده، علی‌اکبر اسدالهی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین گفت: توفیق بزرگی است که مراسم غرس نهال به مناسبت روز درختکاری را از منزل شهید حسن حسین‌پور آغاز می‌کنیم.
این مسوول افزود: همه‌ی ما باید در مسیر شهدا گام برداریم زیرا آنها در اعتلا و عزت کشور، جان‌شان را که بزرگترین سرمایه آنها محسوب می‌شود، فدا کردند.
در ادامه، سلیمان حسین‌پور، پدر شهید حسن حسین‌پور گفت: کاشت نهال به نام شهدا، در راستای زنده نگه داشتن یاد آنهاست.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه “اهمیت زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست”، افزود: ما نیز نهالی به نام شهیدمان می‌کاریم و همواره از این نهال مواظبت خواهیم کرد.
در ادامه مادر شهید حسین‌پور نیز به بیان خاطراتی از فرزند شهیدش پرداخت و گفت: فرزندم همیشه در رعایت حق‌الناس، پرداخت خمس و انجام واجبات حساس بود و دقت‌ بسیاری می‌کرد.گفتنی است: به مناسبت روز درختکاری و بزرگداشت شهدا، مسوولان استان قزوین در بیت شهید حسن حسین‌پور به نام این شهید بزرگوار نهال غرس کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *