آخرین اخبار : 

از زحمات شکیب‌زاده، نویسنده و پیشکسوت رسانه تجلیل شد

در راستای تجلیل از 30 سال خدمت صادقانه،
از زحمات شکیب‌زاده، نویسنده و پیشکسوت رسانه تجلیل شد

طی مراسمی، با اهدای لوح تقدیر از زحمات بیش از 30 سال خدمت صادقانه، حسن شکیب‌زاده، رییس سابق دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد استان، نویسنده و هنرمند ایثار تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد قزوین، طی مراسمی،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اهدای لوح تقدیر از زحمات بیش از 30 سال خدمت صادقانه، حسن شکیب‌زاده، رییس سابق دفتر مدیرکل و روبط عمومی بنیاد استان، نویسنده و هنرمند ایثار و پیشکسوت و فعال رسانه تجلیل کرد.
در ادامه جلسه، شکیب‌زاده گفت: در طول سال‌های اوایل انقلاب و هشت سال دفاع مقدس صحنه‌های ایثاری را دیدیم که به نوعی با گوشت و پوست‌مان احساس کردیم.
وی افزود: همچنین طی این سال‌ها، رنج‌ها و سختی‌هایی که خانواده‌های شهدا متحمل شدند از نزدیک شاهد بودیم و هنوز هم می‌بینیم، همواره تلاش کردیم به سراغ‌شان برویم تا با تصویر کشیدن صحنه‌های ایثار، دین‌مان را نسبت به آنها ادا کنیم.
رییس سابق دفتر مدیرکل و روبط عمومی بنیاد استان گفت: در طول سال‌هایی که مسوولیت داشتم، محدود به زمان و کار اداری نبوده و نیستم و معتقدم معامله کردن با خانواده‌های شاهد و ایثارگر را نمی‌توان با دریافت‌های مالی و مادی مقایسه کرد.وی افزود: در طول‌ سال‌های انقلاب و زمانی که در بنیاد بودم هر نوع فعالیت ترویجی که احساس کردم انجام شود، دادم تا توشه‌ای برای آخرتم باشد.
شکیب‌زاده گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران مکان مقدسی است و نوع کار و خدمتی که در این نهاد انجام می‌شود، فراتر از کار اداری است.
وی از صبوری و همکاری همه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین قدردانی کرد و افزود: اگر این همدلی‌ها نبود، هدف اصلی در تحقق فعالیت‌های ترویجی محقق نمی‌شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *