آخرین اخبار : 

عقد عروس و داماد در جوار گلزار شهدای قزوین

به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) صورت گرفت،
همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، یک زوج جوان در جوار گلزار شهدای قزوین با قرائت خطبه عقد، زندگی مشترک خود را آغاز کردند.
عقد عروس و داماد در جوار گلزار شهدای قزوین

به گزارش روابط عمومی بنیاد قزوین، به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و میلاد امام خمینی(س)، جواد اصغری‌ها و زهرا عبدی با حضور در کنار مزار شهدای قزوین و قرائت خطبه عقد در فضایی صمیمی، ساده و معنوی زندگی مشترک خود را آغاز کردند.
اصغری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار واحد قزوین گفت: هدف ما از حضور در مزار شهدا و آغاز زندگی مشترک ترویج ازدواج آسان به همراه معنویت است.
وی افزود: شهدا زنده‌اند و ناظر بر اعمال ما هستند و خوشحالیم که زندگی مشترک خود را با حضور شهیدان شروع کردیم.
اصغری‌ها با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، گفت: با انجام این کار خواستیم نام شهدا را زنده نگه داریم و زندگی خود را به سبک شهیدان آغاز کنیم.
وی با بیان اینکه همه‌ی ما مدیون شهدا هستیم، افزود: با آغاز زندگی مشترک‌مان در کنار مزار شهدا خواستیم ادای احترامی به شهیدان کرده باشیم.
اصغری‌ها ترغیب و تشویق کردن دیگران برای آغاز زندگی مشترک با ازدواج آسان و پرهیز از تشریفات را از دیگر اهداف خود عنوان کرد.
وی ادامه داد: با فضاسازی خوبی که برای مراسم عقد در گلزار شهدا کنار مزار شهید سرلشگر خلبان عباس بابایی صورت گرفته بود، این مراسم مورد توجه مردم قرار گرفت.
اصغری‌ها افزود: امیدواریم برگزاری چنین مراسم‌هایی بین جوانان ترویج یابد و زندگی خود را کنار مزار شهدا در فضایی معنوی آغاز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *