آخرین اخبار : 

گردهمایی دانشجویان ممتاز ایثارگر علوم پزشکی برگزار می‌شود

به مناسبت روز بزرگداشت شهدا،
گردهمایی دانشجویان ممتاز ایثارگر علوم پزشکی برگزار می‌شود

گردهمایی دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر علوم پزشکی قزوین به مناسبت 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی قزوین، جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی قزوین با حضور منوچهر مهرام رییس دانشگاه، علی‌پناه قویدل رییس اداره آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و سایر اعضا برگزار شد.در این جلسه، مهرام بر تقویت بنیه‌ی ‌علمی دانشجویان تاکید کرد و گفت: این مهم باید همچنان در دستور کار باشد تا سطح علم و دانش این قشر معظم جامعه ارتقا یابد.
وی افزود: دانشجویانی که ضعف علمی دارند می‌توانند با حضور در کلاس‌های جبرانی و استفاده از آموزش‌های درسی بنیه‌ی علمی خود را تقویت کنند.
در ادامه این جلسه، قویدل با بیان اینکه تشویق و ترغیب دانشجویان شاهد و ایثارگر ضروری است، گفت: در این راستا باید مراسمی برگزار شود تا از ممتازان و اساتید مشاور برتر تقدیر به عمل آید.رییس اداره آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: برگزاری چنین مراسمی موجب می‌شود سایر دانشجویان از ایثارگران ممتاز دانشجو الگوبرداری کنند و برای کسب علم و دانش تلاش نمایند.
وی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین خواست تا دانشجویانی که در رشته‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی مقام برتر کسب می‌کنند به بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین اطلاع‌ دهند.گفتنی است: در این جلسه مقرر شد، گردهمایی دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا برگزار شود.
همچین مسوولان در جهت رفع مشکلات دانشجویان علوم پزشکی قزوین تصمیمات لازم را اتخاذ کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *