آخرین اخبار : 

خدمت‌رسانی به مادران شهدا وظیفه‌ی ماست

رییس بیمارستان شفای تاکستان:
خدمت‌رسانی به مادران شهدا وظیفه‌ی ماست
همزمان با روز بزرگداشت زن و مادر، رییس بنیاد به همراه رییس بیمارستان شفای تاکستان ضمن پایش سلامت، از مقام والای مادر شهید ابراهیم خامی تجلیل کردند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد قزوین، همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، جواد طاهرخانی رییس بنیاد شهرستان تاکستان به همراه دکتر مجید ستوده رییس بیمارستان شفای تاکستان با حضور در منزل مادر شهید ابراهیم خامی نسبت به پایش سلامت ایشان اقدامات لازم را انجام دادند. در این پایش سلامت، ضمن بررسی وضعیت سلامتی خانواده‌ شهید، توصیه‌های پزشکی و خدمات درمانی به مادر شهید خامی ارایه شد.در این دیدار، رییس بیمارستان شفای تاکستان ضمن تبریک روز مادر و زن گفت: ما خدمت رسیدیم تا ضمن ارایه‌ی خدمات درمانی از مقام والای شما مادران شهدا تجلیل کنیم.
وی افزود: خدمت‌رسانی به مادران شهدا را وظیفه‌ی خود می‌دانیم و هر کاری که در خدمت به شما عزیزان از دست‌مان برآید دریغ نخواهیم کرد.
در ادامه دیدار، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان با اشاره به طرح پایش سلامت گفت: این طرح با هدف ارایه‌ی خدمات‌ درمانی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران است.طاهرخانی افزود: طرح یاد شده با هدف برقراری ارتباط عاطفی، کمک به بهبود سلامتی و بررسی روند خدمات‌دهی به والدین شهید بستری در منزل اجرا می‌شود.
گفتنی است: در این دیدار، مسوولان از مقام والای مادر شهید ابراهیم خامی تجلیل کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *