آخرین اخبار : 

بانوان محور و کانون اصلی تشکیل خانواده هستند

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون وروستایی استان قزوین، به مناسبت ایام ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) جشن روز زن و مادر با حضور کارکنان در سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.
محمود محمودی رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین در این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار کرد: امروز حداقل نیمی از جامعه را بانوان تشکیل می دهند، مادرانی که پرورش دهندگان مردان و فرزندان این سرزمین برای آبادانی کشور هستند.
این مسئول با بیان اینکه زن در جامعه اسلامي به عنوان محور و کانون اصليتشکيل خانواده شناخته مي‌شود، افزود: در واقع مهمترين نهاد اجتماعي که محلي براي پرورشنسل بشر است توسط زنان شکل مي‌گيرد.
محمودی با تاکید بر اینکه شناخت عوامل سعادت و رشد جامعه نیاز به بررسی خانواده دارد، خاطرنشان کرد: خانواده اولین کانون نهادینه کردن ارزش‌ها و قواعد زندگی می‌باشد، مادران نقش مؤثرتری در آشنایی فرزندان با این آداب و ارزش‌ها برعهده دارند.
وی با اشاره به وظيفه سخت زنان در دو جبهه محل کار و منزل، بانوان را شايسته تحسين و تجليل دانست و از يکسال تلاش همکاران زن سازمان تعاون روستایی استان قزوین قدرداني کرد .
در این مراسم از بانوان کارمند سازمان تعاون روستایی استان قزوین تجلیل بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *