آخرین اخبار : 

میهمانی 200 مددجو در بارگاه مطهر رضوی

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین خبر داد:
میهمانی 200 مددجو در بارگاه مطهر رضوی

در ادامه اجرای برنامه کاروان انقلاب مبنی بر اعزام 40 کاروان 40 نفری به مشهد مقدس در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 200 مددجو در قالب پنج اتوبوس به زیارت امام هشتم (ع) شیعیان اعزام شدند.مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین که تاکنون به زیارت امام هشتم شیعیان نرفته اند در قالب برنامه شوق زیارت عازم این سفر معنوی می شوند که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 40 کاروان 40 نفری به این سفر معنوی افزوده شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حجت الاسلام محمود مولایی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین شب گذشته و در مراسم بدرقه 200 نفر از مددجویان به سفر معنوی امام مهربانی ها بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) فعالیت های مختلفی را به مددجویان ارائه می کند که یکی از مهمترین سرفصل های خدمات این نهاد به ولی نعمتان اجرای برنامه های فرهنگی است.
وی ادامه داد: برپایی اردوهای مختلف زیارتی و سیاحتی یکی از برنامه های محوری حوزه فرهنگی است ، چراکه با ارتقای فرهنگی ولینعمتان، می توانیم در شاخص ها و برنامه های دیگر نیز توفیق شایسته و مناسبی داشته باشیم.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین افزود: یکی از برنامه های اردویی ، اعزام مددجویان به مشهد مقدس است که در 9 ماهه سال جاری 855 مددجو به مشهد مقدس و 258 مددجو به زیارت حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران مشرف شده اند.
حجت الاسلام مولایی عنوان کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مددجویان تحت حمایت که تاکنون به مشهد مقدس نرفته اند به این سفر معنوی مشرف می شوند و امروز آخرین گروه در قالب پنج اتوبوس به این سفر معنوی اعزام می شوند.
وی تصریح کرد: البته برنامه اعزام مددجویان به مشهد مقدس در طول سال در قالب طرح ” شوق زیارت” اجرا می شود و هزینه های اجرای این طرح از محل کمک مالی خیران و نیکوکاران و منابع داخلی امداد و همکاری و همراهی آستان قدس رضوی تامین می شود.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: در مجموع طی 9 ماهه سال جاری دو هزار و 618 مددجو به اردوهای زیارتی اعزام شده اند.

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *