آخرین اخبار : 

مسوولان هیچگاه رشادت‌های شهدا را از یاد نبرند

مسوولان هیچگاه رشادت‌های شهدا را از یاد نبرند
مسوولان نظام اگر امروز به مقامی رسیدند به برکت خون‌ شهداست به همین دلیل هیچگاه رشادت‌ها و ایثارگری‌های آنها را از یاد نبرند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد قزوین، به مناسبت ایام‌الله دهه‌فجر، بهروز عباسی رییس دادگستری، مرتضی محمدی دادستان عمومی و انقلاب، جعفر اکبری‌اصل رییس دفتر نمایندگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی دیگر از مسوولان شهر محمدیه از خانواده شهید انقلاب ناصر کاکوند دیدار کردند.
در این دیدار، رییس دادگستری محمدیه گفت: آسایش، عزت، اقتدار و امنیتی که امروز در کشور ایجاد شده به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس است.
وی افزود: مسوولان نظام نیز اگر امروز به مقامی رسیدند به برکت خون‌ شهدایی مانند ناصر کاکوند است به همین دلیل هیچگاه رشادت‌ها و ایثارگری‌های آنها را از یاد نبرند.عباسی گفت: مسوولان باید آرمان‌ها و اهداف شهدا را مدنظر قرار داده و براساس آن وظایف خود را در خدمت به مردم انجام دهند تا بتوانند رضایت شهیدان را به دست آورند.
در ادامه دیدار، اکبری‌اصل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهیدان گفت: خانواده‌های معظم شهدا از بهترین اقشار جامعه هستند و مسوولان بنیاد در خدمت‌رسانی صادقانه و بی‌منت به آنها تلاش می‌کنند.
وی افزود: خدمت کردن به بازماندگان شهدا که آبروی نظام هستند، افتخار ماست و در این راستا از انجام هیچ کاری فروگذار نخواهیم بود.
گفتنی‌ است: مسوولان حاضر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از مقام والای خانواده شهید انقلاب، ناصر کاکوند تجلیل کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *